Dog skateboarding

۸  ورزش پر جنب و جوش برای سگ ها

مطمئناً شما می توانید با سگ خود در حیاط خانه بازی “من بِکِش، تو بِکِش” بازی کنید و او را ساعتها سرگرم کنید. اما اگر واقعاً می خواهید با این تمرینات، قوای جسمی و ذهنی سگ خود را تقویت کنید، باید او را درگیر برخی ورزش های پر جنب و جوش بکنید.

Joke

گربه شما چقدر باهوش است؟

ما از گربه ها برای جستجوی و نجات، کارهای پلیسی یا بو کشیدن بمب استفاده نمی کنیم. ممکن است اکثر مردم بگویند که گربه ها از نظر فکری ناتوان از چنین اقدامات پیچیده ای هستند. اما آیا آنها به اندازه سگ ها باهوش هستند؟ پاسخ این سوال ممکن است شما را شگفت زده کند.

english-bulldog-adult

۴ مراقبت بهداشتی در مورد سگهایی که صورت صاف دارند

سگهایی مانند بولداگ فرانسوی ، پاگ ، بوستون تریر و بولداگ انگلیسی از نژادهایی هستند که تخت بودن صورتشان به راحتی قابل تشخیص است. اگرچه حیواناتی که صورت صافی دارند، به طرز غیرقابل انکاری زیبا هستند، اما برخی از ویژگی های ظاهریشان باعث می شود که آنها به مراقبت های ویژه ای نیاز داشته باشند.

July-Wk4-Dog-Nose-shutterstock_118279729

۸ دانستنی جالب در مورد بینی سگ

بینی توله سگ شما وسیله ای قدرتمند است که او را در طول عمرش با چند روش بسیار چشمگیر راهنمایی می کند. دکتر مایکل ناپیر دامپزشک و استاد دانشگاه از دانشکده دامپزشکی ویرجینیا در مریلند توضیح می دهد: “بینی های سگ در مقایسه با انسانها به طور خاص سازگار با عملکردها هستند.”

How-to-touch-stroke-cat

گربه ها نوازش کردن کدام قسمت از بدنشان را دوست دارند؟

مطمئنا، شما می دانید که چگونه باید یک گربه را نوازش کرد و احتمالاً بارها و بارها این کار را انجام داده اید. در حالی که ممکن است فکر کنید با دوست خود پیوند برقرار کرده اید، چگونه می دانید که آنها نیز از این پیوند لذت می برند؟ اگرچه همه حیوانات با هم متفاوتند، اما علائمی وجود دارد که می توانید آنها را کشف کنید و مناطق مورد علاقه، برای ناز کردن حیوان خانگی خود را پیدا کنید.

dog_eating_fish_hero

آیا سگها می توانند ماهی بخورند؟

البته که سگها می توانند ماهی بخورند. ماهی ممکن است به عنوان یک ماده اساسی در غذاهای تجاری سگ که از نظر تغذیه ای متعادل است، یافت شود. این آبزی همچنین می تواند به عنوان بخشی از یک برنامه غذایی سالم و خانگی برای حیوان، پخته شده و به او داده شود. چون ماهی منبع بسیار خوبی از پروتئین می باشد و دارای چربی های اشباع شده نسبتاً کمی است.

dog-high-five-paw-091718-image-600w-400h-d

۵ نکته مفید در مورد آموزش اطاعت پذیری به سگ

همه دوست دارند یک سگ خوش اخلاق و حرف گوش کن داشته باشند. اما اکثر افراد نمی دانند که چقدر کار می برد تا این حیوان، به یک حیوان خوش برخورد و مطیع تبدیل شود.
صرف وقت و انرژی و تلاش زیادی برای برقراری یک رابطه مستحکم با سگ و کمک به او برای یادگیری مهارت های اطاعت پذیری لازم است.

3270083723_hartz_flip_top_cat_litter_pan_purple_side_898x562

خاک گربه از چه موادی درست می شود؟

هنگام تلاش برای انتخاب بهترین خاک برای گربه خود ، ممکن است ندانید بهتر است که خاک از چه جنسی ساخته شده باشد. انواع مختلفی از این مواد موجودند ، اما در اصل بیشتر آنها در سه دسته مجزا قرار می گیرند: پایه رسی ، پایه سیلیکونی و زیست تخریب پذیر. بهترین جنس برای این منظور،  به انتظار شما از این ماده بستگی دارد.

scared-cat-2

چگونه یک گربه وحشت زده را آرام کنیم؟

اگر گربه شما ترسیده است ، احتمال دارد که شما هم کمی ترسیده باشید. علاوه بر اینکه دیدن حیوان خانگی در یک موقعیت استرس زا، بسیار ناراحت کننده است، باید این نکته را هم بدانید که گربه های وحشت زده ابتدا چنگ می زنند و بعدا به دلیل این کارشان فکر می کنند. با یک حیوان مضطرب، چه باید کرد؟

The-Best-Toys-for-Your-Pet-Rabbit-07

بد رفتاری و خرابکاری خرگوش ها

خرگوش ها به عنوان حیوانات اهلی می توانند باعث ایجاد شادی و انرژی دادن به صاحبان خود باشند. اما درک درست تفاوت بین کارهای شیطنت آمیز این حیوان و کارهایی که به قلمروهای خطرناک و مخرب منتهی می شود، بسیار مهم است. 

Ringworm-Dog-Skin-Problems-Pictures

مشکلات پوستی در سگ ها

دانستن اینکه بیش از ۱۶۰ اختلال پوستی مختلف در سگها وجود دارد ، که برخی از آنها مشکلات مزمن ایجاد می کنند، به دامپزشک شما در حل مسئله مورد نظر کمک می کند. شما و دامپزشک حیوان شما به عنوان یک تیم ، باید دقیق و به موقع مشکل را پیدا و مرتفع کنید

cat-eyeing-food

نکاتی در مورد گربه های بد غذا

آیا گربه شما بد غذا است؟ این موضوع می تواند هم نا امید کننده و هم برای شما گران تمام شود. چون شما مجبور می شوید برندهای مختلف غذای گربه را فقط برای پیدا کردن چیزی که او دوست دارد، امتحان کنید.