مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

دسته بندی
قیمت
تومان تومان
فیلتر

پرفروش‌ها

Josera جوسرا

شرکت جوسرا Josera بیش از 80سال است که در زمینه ی تولید غذای سگ و غذای گربه تحت نظر بهترین متخصصین تغذیه با جدیدترین متد روز دنیا فعالیت دارد.

Josera در سال 1932 در آلمان تأسیس شد و از همان ابتدا بر تولید غذای باکیفیت برای حیوانات خانگی متمرکز بود. شرکت را یوزف زابوتکا (Joseph Sabotka) بنیان گذاشت که تجربه طولانی در صنعت تغذیه حیوانات داشت.

در دهه‌های ابتدایی، Josera به طور تخصصی بر تولید غذای اسب و گاو تمرکز داشت. اما با افزایش تقاضا برای غذای سگ و گربه در دهه 1970، این شرکت محدوده محصولات خود را به سمت حیوانات خانگی گسترش داد.

در طول دهه‌های 1980 و 1990، Josera به عنوان یک برند پیشرو در صنعت غذای حیوانات در آلمان شناخته شد. در قرن 21، Josera به بازارهای جهانی گسترش یافت و امروزه محصولات آن در سراسر اروپا و برخی کشورهای دیگر نیز عرضه می‌شود. 

این شرکت دارای تاریخچه تاثیر گذار و بسیار موفق از گذشته تا به امروز می باشد که در تولید غذای پرمیوم سگ و گربه، از مواد اولیه سالم و باکیفیت باال استفاده می کند. بطوریکه ترکیبات دستکاری شده ژنتیکی، سویا، رنگ، نگهدارنده وطعم دهنده های مصنوعی در محصولات این شرکت وجود ندارد این کمپانی قبل از تولید غذای خشک، مواد خام اولیه را در مجهزترین آزمایشگاه ها و با به‌روزترین متد، تحت آنالیز قرار داده سپس بعد از اتمام پروسه تولید، غذای خشک مجدد مورد آزمایش قرار می گیرد تا از صحت و کیفیت غذا اطمینان حاصل شود. در این آزمایشگاه ها متخصصین شیمی، زیست شناسی دست به دست هم داده تا محصولاتی با کیفیت و طعم بسیار عالی برای حیوانات فراهم شود. غذای با کیفیت، ضامن سالمت و درخشندگی پوست و موی حیوان می‌باشد. شما همواره می‌توانید از غذای جوسرا به عنوان غذایی باکیفیت عالی، قابلیت هضم بالا، خوش طعم و تامین کننده تمامی نیازهای غذایی حیوانتان، اعتماد نمایید.

ادامه مطلب Show less

خانه

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم