مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

دسته بندی
قیمت
تومان تومان
فیلتر

پرفروش‌ها

Hills هیلز

در اواخر دهه 1930، موریس فرانک، یک مرد جوان نابینا، به همراه سگ راهنمای خود به نام بادی، در سراسر کشور آمریکا در حال تبلیغ سگ‌های راهنما بود. بادی، یک شپرد آلمانی، به نارسایی کلیوی مبتلا شده بود و آقای فرانک از دکتر مارک موریس سنیور برای کمک درخواست کرد. دکتر موریس معتقد بود که بیماری بادی ناشی از تغذیه نامناسب است، بنابراین با همسرش، لوئیز موریس، در آشپزخانه خانگی خود یک غذای جدید برای حیوانات خانگی تهیه کرد.

دکتر موریس این غذا را برای آقای فرانک که درحال سفر با بادی بود، ارسال می‌کرد. اما این غذاها اغلب در حین حمل و نقل خرد می‌شدند. به همین دلیل موریس فرانک چندین هزار قوطی و یک دستگاه کنسروسازی دستی را برای دکتر موریس هماهنگ کرد. سپس پرسنل او شروع به کنسروسازی غذاها کردند. 

در سال 1948، دکتر موریس با باتون هیل از شرکت بسته‌بندی هیل در توپیکا، کانزاس آمریکا، قراردادی بست تا غذا را با نام جدید Canine k/d کنسرو کند و به هیل مجوز داد تا فرمول‌های غذای حیوانات خانگی او را تولید کند.

در سال‌های بعد، همکاری بین دکتر موریس و شرکت بسته‌بندی هیل به Hill's Pet Nutrition تبدیل شد و همچنان به رشد ادامه داد و فرمول‌های غذای حیوانات خانگی درمانی را به خط محصولات Prescription Diet خود اضافه کرد.

پسر دکتر موریس، دکتر مارک موریس جونیور، در طول چند دهه بعدی به رشد Hill's Pet Nutrition ادامه داد. دکتر موریس جوان‌تر غذایی برای حیوانات خانگی فرموله کرد و در سال 1968، این خط محصول از طریق دامپزشکان و متخصصان حیوانات خانگی به عنوان Hill's Science Diet در دسترس قرار گرفت. امروزه این خط محصول همچنان در حال گسترش است و بیش از 50 غذای حیوانات خانگی طراحی شده برای مراحل مختلف زندگی و نیازهای ویژه در حیوانات خانگی دارد.

Hill's امروزه

در سال 1976، شرکت Colgate-Palmolive، Hill's Pet Nutrition را خریداری کرد. امروزه محصولات غذایی حیوانات خانگی Hill's در 86 کشور جهان در دسترس هستند. دامپزشکان در سراسر جهان بیشتر از هر برند غذای حیوانات خانگی دیگری، محصولات Hill's را توصیه می‌کنند.

ادامه مطلب Show less

خانه

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم